Zobacz również
Logopeda Agata Kappel
Logopeda Agata Kappel

 • Poniedziałek
  16:00 - 19:00
 • Wtorek
  16:00 - 19:00
 • Środa
  16:00 - 19:00
 • Czwartek
  16:00 - 19:00
 • Piątek
  16:00 - 19:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna Logopeda Agata Kappel świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie terapii problemów logopedycznych oraz ich korekty zarówno u dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Zajmuje się na co dzień fachowym przeciwdziałaniem dotyczącym zaburzeń mowy. Jej zadaniem jest ulepszenie procesu wymiany informacji u osób w różnym wieku. Spotkania odbywają się w poradni logopedycznej przy ul. Krokusowej 71 w Rzeszowie.


Znakomity zasób wiedzy, jaki posiada Logopeda Agata Kappel świadczą o doskonałym poziomie wykonywanych usług i jednostkowym podejściu do pacjentów. Badani chwalą usługi lekarza logopedy Agaty Kappel, dzięki jej wysokiemu poziomowi wiedzy i doświadczenia. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób indywidualny i z zapałem. Ten lekarz posiada bogaty zakres terapii logopedycznych dostępnych ofercie.

Dzięki długotrwałej drodze zdobywania wiedzy Logopeda Agata Kappel uzyskała odpowiednie wykształcenie. Uzyskała ona tytuł dyplomowanego neurologopedy oraz polonistki. Uzupełnia swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach, konferencjach oraz szkoleniach. Tak bogata edukacja poświadcza o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w zakresie logopedii i neurologopedii.


W skład oferowanych przez nią terapii logopedycznych wchodzi: profilaktyka zaburzeń mowy, opóźniony rozwój mowy, wady wymowy - dyslalia, zaburzenia komunikacji językowej w autyzmie lub w zespołach genetycznych, afazja i dysfazja, jąkanie, mutyzm, terapia specyficznych trudności w nauce szkolnej, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona

Gabinet logopedyczny cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tego specjalisty, o czym świadczy wiele korzystnych opinii.

Dojazd


Komentarze


Ocena: