Zobacz również
Poradnia Logopedyczna Dobre Słowa
Poradnia Logopedyczna Dobre Słowa

 • Poniedziałek
  10:00 - 19:30
 • Wtorek
  10:00 - 19:30
 • Środa
  10:00 - 19:30
 • Czwartek
  10:00 - 19:30
 • Piątek
  10:00 - 19:30
 • Sobota
  10:00 - 16:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Gabinet logopedyczny Dobre Słowa Monika Kaczmarska oferuje przynoszące rezultaty i profesjonalne usługi w zakresie leczenia zaburzeń z dziedziny logopedii oraz ich korekty. Zajmuje się w swojej karierze fachową profilaktyką zaburzeń mowy. Uwagę skupia, także na polepszeniu prosperowania procesu komunikacji u dzieci i dorosłych. Konsultacje odbywają się w placówce przy ul. Partyzantów 16 w Rzeszowie.


Wysokie kompetencje w połączeniu z długoletnim doświadczeniem, jakie posiada logopeda Rzeszów Poradnia Logopedyczna Dobre Słowa Monika Kaczmarska świadczą o wysokiej randze wykonywanych usług i indywidualnym podejściu do korzystających z terapii osób.
Pacjenci wykazują swoje zadowlenie z usług lekarza logopedy Monika Kaczmarska, dzięki jej wysokiemu poziomowi wiedzy i doświadczenia. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób solidny i z ukierunkowaniem na określony cel. Ten logopeda posiada bogaty zakres terapii logopedycznych dostępnych w jej ofercie.


Poprzez swoją długoletnią edukację uzyskała odpowiednie wykształcenie do pracy z dziećmi, młodzieżą, czy osobami dorosłymi. Lekarz Monika Kaczmarska Poradnia Logopedyczna Dobre Słowa uzyskał tytuł licencjata z pedagogiki specjalnej, pedagogiki wczesnoszkolnej i socjologii na Katolickim Uniwersytecie LubelskimStudia magisterskie z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i socjologii ukończyła na Uniwersytecie Rzeszowskim. Następnie ukończyła 2-letnie studia podyplomowe z logopedii na Uniwersytecie Rzeszowskim, a następnie roczne studia specjalizacyjne z neurologopedii również na Uniwersytecie Rzeszowskim. W jej bogatym i długoletnim zdobywaniu wiedzy do wykonywania zawodu poświadcza o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w zakresie logopedii i neurologopedii.Gabinet logopedii Rzeszów cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tej placówki, o czym świadczy bardzo dużo korzystnych opinii. Oferuje on terapię logopedyczną, indywidualną terapię zaburzeń mowy oraz komunikacji, terapię jąkania u dzieci i osób dorosłych, rehabilitację mowy u dorosłych po udarach, wylewach oraz wypadkach komunikacyjnych, terapię reki, zajęcia dla dzieci i młodzieży z dysleksją i trudnościami w czytaniu i pisaniu, a także wczesną naukę czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną.

Dojazd


Komentarze


Ocena: