Zobacz również
Wojciech A. Warmbier
Wojciech A. Warmbier

 • Poniedziałek
  8:00 - 20:00
 • Wtorek
  8:00 - 20:00
 • Środa
  8:00 - 20:00
 • Czwartek
  8:00 - 20:00
 • Piątek
  8:00 - 20:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna Wojciech A. Warmbier w Rzeszowie świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie terapii problemów logopedycznych oraz ich zmniejszania. Zajmuje się w swojej karierze prewencją dotyczącą zaburzeń mowy. Skupia się, także na polepszeniu prosperowania procesu wymiany informacji u osób w różnym wieku. Spotkania odbywają się w gabinecie logopedycznym przy ul. Miodowej 14 w Rzeszowie.


Użytkownicy chwalą usługi logopedy Rzeszów Wojciecha A. Warmbier, dzięki jego wysokiemu poziomowi wiedzy i doświadczenia. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób przynoszący widoczne rezultaty. Ten neurologopeda posiada bogaty zakres terapii logopedycznych dostępnych w jego ofercie.

Wysokie kompetencje, jakie posiada poradnia logopedyczna Rzeszów Wojciech A. Warmbier świadczą o znakomitej jakości wykonywanych usług i indywidualnym podejściu do korzystających z terapii osób. Dzięki zdobytej wiedzy uzyskał odpowiednie wykształcenie. Lekarz Wojciech A. Warmbier uzyskał tytuł magistra filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie ukończył Podyplomowe Studium Logopedyczne na Uniwersytecie w Białymstoku we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Studia Podyplomowe o Specjalności Neurologopedia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Tak bogata edukacja w zdobywaniu zawodu poświadcza o jego profesjonalnym podejściu do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii.


Zakres jego oferty terapii skierowanej do dzieci obejmuje: terapie zaburzeń mowy, terapie afazji dziecięcej, terapie mowy w autyzmie, terapie niepłynności mowy, terapie noworodków i wcześniaków, terapie chorych genetycznie, terapie zaburzeń przyjmowania pokarmów i płynów, lekcje poprawnej (wy)mowy.

Natomiast jego zakres terapii logopedycznych dla osób dorosłych zawiera: terapie zaburzeń mowy, terapie afazji, terapie dyzartrii, terapie niepłynności mowy, choroby neurologiczne, terapie chorych paliatywnie, terapie dysfagii, lekcje poprawnej (wy)mowy.
Poradnia logopedyczna w Rzeszowie Wojciech A. Zambier cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tego specjalisty, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii.

 

Dojazd


Komentarze


Ocena: