Zobacz również
Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec
Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec

 • Poniedziałek
  12:00 - 18:00
 • Wtorek
  8:00 - 18:00
 • Środa
  -
 • Czwartek
  14:00 - 18:00
 • Piątek
  14:00 - 18:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Gabinet logopedyczny Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec świadczy skuteczne i profesjonalne usługi w zakresie leczenia problemów logopedycznych oraz ich zmniejszania u dzieci, młodziezy i dorosłych. Zajmuje się w swojej dziedzinie fachowym przeciwdziałaniem dotyczącym zaburzeń mowy. Obejmuje działania opierające się, także na polepszeniu prosperowania procesu porozumiewania się u osób w różnym wieku. Wizyty odbywają się w placówce przy ul. Leszka Czarnego 33 w Rzeszowie.


Długoletnie doświadczenie od 2008r., jakie posiada lekarz logopeda Rzeszów Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec świadczą o doskonałym poziomie wykonywanych usług i indywidualnym podejściu do pacjentów.
Użytkownicy chwalą usługi Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec, dzięki jej wysokiemu poziomowi wiedzy i doświadczenia. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób personalny i z zapałem. Ten lekarz w poradni logopedycznej Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec posiada bogaty zakres terapii logopedycznych dostępnych w jej ofercie.


Dzięki długotrwałej drodze zdobywania wiedzy Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec uzyskał odpowiednie wykształcenie. Lekarz Katarzyna Myśliwiec ukończyła studia z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Podyplomowe Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej długoletnie zdobywanie wiedzy do wykonywania zawodu poświadcza o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w zakresie logopedii i neurologopedii.


Bogata oferta terapii skierowanej do najmłodszych obejmuje: opóźniony rozwój mowy, wczesna nauka czytania, terapię dla osób z dysleksją, terapia dzieci afatycznych w wieku szkolnym. Zakres terapii logopedycznych dla młodzieżyosób starszych zawiera: terapię dotyczącą afazji, wad wymowy, emisji głosu, jąkania.
Poradnia logopedyczna cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tego specjalisty, o czym świadczy mnóstwo wysokich opinii.

Dojazd


Komentarze


Ocena: