Zobacz również
Gabinet Logopedyczny Beata Naklicka
Gabinet Logopedyczny Beata Naklicka

 • Poniedziałek
  8:00 - 19:00
 • Wtorek
  8:00 - 19:00
 • Środa
  8:00 - 19:00
 • Czwartek
  8:00 - 19:00
 • Piątek
  8:00 - 19:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna Gabinet Logopedyczny Beata Naklicka świadczy skuteczne i profesjonalne usługi w zakresie leczenia zaburzeń mowy oraz ich korekty. Zajmuje się w swojej dziedzinie fachowym przeciwdziałaniem dotyczącym zaburzeń mowy. Obejmuje działania opierające się, także na ulepszeniu procesu komunikacji u dzieci i dorosłych.
Spotkania odbywają się w poradni logopedycznej przy ul. św. Marcina 22F w Rzeszowie.


Wysokie kompetencje, jakie posiada lekarz logopeda Gabinet Logopedyczny Beata Naklicka świadczą o doskonałym poziomie wykonywanych usług i indywidualnym podejściu do korzystających z terapii osób.
Badani chwalą usługi neurologopedy, dzięki jej wysokiemu poziomowi wiedzy i doświadczenia. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób profesjonalny i rzetelny. Ten lekarz Gabinet Logopedyczny Beata Naklicka posiada bogaty zakres terapii wymowy dostępnych w jej ofercie.


Dzięki długotrwałej drodze zdobywania wiedzy poradnia logopedyczna Beata Naklicka uzyskała odpowiednie wykształcenie. Lekarz logopeda Beata Naklicka ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Rzeszowie, kierunek pedagogika, specjalizacja: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Następnie ukończyła podyplomowe studia logopedyczne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, studia podyplomowe Wczesna interwencja terapeutyczna i logopedyczna - wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, atakże podyplomowe studia neurologopedyczne również na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Swoją wiedzą pogłębiała w licznych warsztatach logopedycznych i pedagogicznych. Zdobyta przez tego specjalistę bogata wiedza poświadcza o jej profesjonalnym i skutecznym podejściu do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii.


Terapia logopedyczna prowadzona przez logopedę Beate Naklicką obejmuje: terapia metodą krakowską, wczesna nauka czytania, 
Poradnia logopedyczna cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tej placówki, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii.

Dojazd


Komentarze


Ocena: