Zobacz również
Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda
Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda

 • Poniedziałek
  14:00 - 20:00
 • Wtorek
  14:00 - 20:00
 • Środa
  14:00 - 20:00
 • Czwartek
  14:00 - 20:00
 • Piątek
  14:00 - 20:00
 • Sobota
  8:00 - 15:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda oferuje skuteczne i profesjonalne usługi w zakresie leczenia zaburzeń z zakresu logopedii oraz ich zmniejszania. Zajmuje się w swojej pracy prewencją dotyczącą zaburzeń mowy. Obejmuje działania opierające się, także na polepszeniu prosperowania procesu komunikacji zarówno u młodszych, jak i starszych. Konsultacje logopedyczne odbywają się w gabinecie przy ul. Myśliwskiej 32 w Rzeszowie.


Doskonały zasób wiedzy, jaki posiada lekarz logopeda Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda świadczą o znakomitej jakości wykonywanych usług i indywidualnym podejściu do korzystających z terapii osób.
Badani chwalą usługi lekarza logopedy, dzięki jej wysokiemu poziomowi wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób solidny i z zapałem, skupiając się na indywidualnych problemach pacjenta. Ten logopeda Rzeszów posiada bogaty zakres terapii logopedycznych dostępnych w jej ofercie.

 

Dzięki długotrwałej drodze zdobywania wiedzy lekarz logopeda uzyskała odpowiednie wykształcenie. Lekarz logopeda Marta Kalandyk-Bieda uzyskała tytuł magistra, kończąc 5 – letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim, a następnie ukończyła Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Tak bogata edukacja w zdobywaniu zawodu poświadcza o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii. Jako logopeda i pedagog zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. 


W skład oferty terapii skierowanej do dzieci obejmuje terapię logopedyczną wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, jąkania, mutyzmu. W jej ofercie znalazły się również różnego rodzaju szkolenia i zajęcia logopedyczne.
Gabinet logopedyczny cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tego specjalisty, o czym świadczy mnóstwo wysokich opinii.

Dojazd


Komentarze


Ocena: