Zobacz również
Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON
Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Gabinet logopedyczny Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON świadczy skuteczne i profesjonalne usługi w zakresie leczenia problemów logopedycznych oraz ich zmniejszania. Zajmuje się w swojej pracy fachową profilaktyką zaburzeń mowy. Obejmuje działania opierające się, także na poprawie procesu porozumiewania się u dzieci i dorosłych. Spotkania odbywają się w placówce w Chmielnik 484C. 

 

Ogromne doświadczenie, jakie posiada logopeda Rzeszów Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON świadczą o doskonałym poziomie wykonywanych usług i jednostkowym podejściu do pacjentów.
Badani chwalą usługi lekarza logopedy, dzięki jej wysokiemu poziomowi wiedzy i doświadczenia. Do każdego z pacjentów podchodzi w sposób fachowy i profesjonalny. Ten lekarz posiada bogaty zakres terapii wymowy dostępnych w jej ofercie.

 

Poprzez zdobytą wiedzę uzyskał odpowiednie wykształcenie. Lekarz Mariola Tereszkiewicz Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON uzyskał tytuł licencjata z zakresu Edukacji przedszkolnej z terapią pedagogiczną. Następnie dokonała rozwoju w Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła podyplomowe studia Logopedii i logorytmiki, a następnie uzupełniła je o podyplomowe studia neurologopedyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dodatkowo ukończyła wiele kursów, szkoleń oraz warszatatów z zakresu logopedii i neurologopedii. Tak bogata edukacja poświadcza o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w zakresie logopedii i neurologopedii.


Oferta terapii Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON obejmuje: terapia neurologopedyczna, terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, nauka czytania, ćwiczenia koncentracji uwagii, rozwój twórczego myślenia, warsztaty, a także współpraca z oświatą.
Poradnia logopedyczna cieszy się wysokim zaufaniem wśród pacjentów korzystających z usług tego specjalisty, o czym świadczy wiele korzystnych opinii.

 

 

 

 

 

 

Dojazd


Komentarze


Ocena: